O NAS

O NAS


Z NASZEJ PASJI REALIZUJEMY TWOJE MARZENIA

Creative Home to firma, która poprzez zespół wykwalifikowanych profesjonalistów zrealizuje Państwa największe oczekiwania w zakresie zaprojektowania, zaaranżowania i wyposażenia wymarzonego mieszkania. Powstaliśmy na fundamentach firmy rodzinnej specjalizującej się w branży budowlanej od 1986 roku. Od tego czasu dzięki naszej działalności powstało ok. 150 budynków od ław po dach, w tym przede wszystkim: domów jednorodzinnych, hurtowni i małych przedsiębiorstw. Budowaliśmy na zlecenie osób prywatnych, braliśmy udział w projektach dla administracji samorządowej oraz administracji lasów państwowych. Zdobywaliśmy doświadczenia na różnych płaszczyznach i w różnych środowiskach.


Firma Creative Home Krzysztof Urbaniak , działająca na terenie Trójmiasta, od października 2014 r. kontynuuje zdobyte przez lata doświadczenia.Rozpoczynaliśmy jako mała firma z wielkimi aspiracjami, stawiając sobie za cel dostarczanie klientom bezspornie wysokiej jakości naszych usług.


Od początku istnienia do chwili obecnej firma ulega ciągłym zmianom, skutecznie nadążając za światowymi trendami. Przez wszystkie te lata wykreowaliśmy perfekcyjny obraz fachowo wykończonego domu, dlatego jesteśmy pewni, że powierzając Państwa mieszkanie w ręce naszych pracowników wspólnie uzyskamy znakomity efekt. W naszej firmie czekają na Państwa najlepsi architekci z Trójmiasta oraz 5 wyspecjalizowanych ekip wykończeniowych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie od projektu do realizacji „pod klucz", stawiając na pierwszym miejscu Państwa indywidualne potrzeby.


Dążymy do osiągnięcia perfekcji w tym, co potrafimy robić najlepiej, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Manager Projektu

Od ponad 15-tu lat działa w branży budowlanej. Zdobyte doświadczenie czerpał z wielu, często trudnych i poważnych inwestycji prowadzonych na terenie całego kraju. Obecnie swoją wiedzę przelewa na projekty realizowane we własnej firmie. Ceni sobie profesjonalizm na każdym etapie prowadzenia procesu inwestycyjnego. Skuteczny w działaniu, z należytą dokładnością nadzoruje wszystkie powierzone zlecenia.