DLACZEGO MY?

DLACZEGO MY?


Z NASZEJ PASJI REALIZUJEMY TWOJE MARZENIA

Kupując mieszkanie lub budując swój własny dom mamy do dyspozycji różnorodne możliwości materiałowe, technologiczne i wykonawcze, jednak problemem, z jakim boryka się każdy z nas jest brak czasu. Często brakuje chwili na zastanowienie się nad formą mieszkania, które przez lata będzie kształtowało nasze samopoczucie, życie rodzinne i rozwój naszych dzieci. Dlatego na samym początku warto zastanowić się nad wyborem dobrego projektanta i wykonawcy, którzy realizują swoją pracę z pasją i dbałością o detale. To, co od początku jest dobrze wykonane staje się piękne i funkcjonalne. Z czasem będziemy doceniać atuty i możliwości naszego mieszkania lub też żałować, jeśli coś zaniedbamy. Wierzę że staniemy się dla Państwa inspiracją do urzeczywistnienia swoich marzeń o pięknym wnętrzu.

Z NASZEJ PASJI REALIZUJEMY TWOJE MARZENIA

Charakteryzuje nas zdyscyplinowany proces realizacyjny. W każdy projekt i wykonanie wkładamy mnóstwo pasji i zaangażowania, po to by każde mieszkanie stało się spełnieniem Państwa marzeń.


PERFEKCJONIZM I DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Nasz zespół tworzą osoby z rzetelnym wykształceniem, osiągające sukcesy i zdobywające liczne nagrody. Jesteśmy kreatywni, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, przez co w Państwa ręce zostaje oddana usługa spełniająca w 100% zamierzone oczekiwania.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Stosujemy rozwiązania, które spowodują, że wymarzone mieszkanie stanie się dla Państwa wygodne i bezpieczne. Oprócz ubezpieczenia OC naszej firmy na kwotę 1 000 000 PLN przygotowaliśmy dla Państwa indywidualne ubezpieczenie mieszkania w cenie wybranej kolekcji.

UCZCIWOŚĆ I LEGALNOŚĆ

Posiadamy majątkowe prawa do naszych projektów. Nie kopiujemy i nie powielamy ich. Ponadto nasza firma otrzymała dotację w ramach ‘’Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Priorytetu VI Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie pomorskim”.

GWARANCJA I WSPARCIE

Udzielamy rocznej gwarancji na nasze usługi oraz zapewniamy gwarancje producentów poszczególnych materiałów. Dodatkowo w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną.

CENA

Wyróżnia nas najlepszy stosunek jakości usług do ceny. Jesteśmy bezkonkurencyjni w swojej klasie.